PRR01 - Akıllı Tuvalet

Ülkemizde yüzbinlerce dünya genelinde ise milyonlarca insan yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdürmektedir. Birçoğu kendi ihtiyaçlarını görmekte bir hayli zorlanmaktadır. Engelli, Yatağa bağımlı ve onlara refakat eden insanlarımızın yaşamlarını önemli ölçüde kolaylaştıran ve kullanıcısına azami konfor sağlayan yepyeni bir ürün akıllı tuvalet. Ürünün kullanımı oldukça kolay ve basittir.

Yaşlı bakım evleri, hastaneler, rehabilitasyon merkezleri ve evde kullanılabilir. Ürün ile ilgili videomuzu bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. Ürünümüz dünya genelinde hasta bakımını önemli oranda kolaylaştıran üretim ve marka olarak, tescilli ilk ve tek ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Engelli ve yatağa bağımlı insanlarımızın yaşamlarını kolaylaştırıcı yepyeni ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Araştırma ve geliştime çalışmalarımızı bunun üzerine yoğunlaştırdık. Engelsiz bir yaşam oluşturmayı amaçlıyoruz.ÖZELLİKLERİ

Smart Toilet ( Akıllı Tuvalet ) özellikle evde bakım tedavisi gören engelli veya yatağa bağımlı hastalar için eşsiz bir üründür. Hijyenik ve kullanımı kolaydır. Kullanıcının cildinde kesinlikle tahrip ve tahriş yaratmaz.

Neredeyse insan derisi hassasiyetine sahip bağlantı bloğu saysesinde deri zarar görmez. Kullanıcının isteğine göre panel, türkçe ingilizce veya istenilen bir dil yazılımı ile desteklenebilmektedir. Karmaşık bir yapısı yoktur. Koku yapmaz.

Bağlantı bloğunda bulunan sensör yardımı ile katı ve sıvı atıığı suyla temizleyerak içine çeker ve ardından kullanıcının cilt temizliğini suyla yaptıktan sonra kurulama işlemini gerçekleştirir. Böylelikle hem zamanınız size kalır hemde hijyenik ortam korunmuş olur.INE Smart toilets
(AKILLI TUVALET)
VS YETİŞKİN BEZİ
Yok, sadece floş Kullanım zamanı/gün ? 9 kez/gün
Sınırsız kez (doğrudan kanalizasyona boşaltılabilir) Dışkılama sayısını karşılayabilir ? 1 kez
Özel medikal sınıf silikon malzeme, yumuşak ve tahriş edici değildir Temas yüzeyi malzemesi ? Dokumasız kumaş/emici kağıt, cilt tahrişi
Evet, iki saniye, sensörler aracılığı ile farkeder. Görevine başlar. Zamanında farketme ? Hayır. Koku yaratır ve hijyenik değildir.
Proses boyunca akıllı yıkama ve otomatik kurutma Temizleme Yöntemi ? Manuel temizleme ve silme
Otomatik toplama Atık Bertarafı ? Manuel işlem
60 Saniye İşlem süresi ? 20 Dakika
Koku yok, birinci seviye sterilizasyon ve koku giderme.15 saniye içinde sterilizasyon oranı %99,99'a ulaşabilir Koku yapar mı ? Hijyeni tehdit eder mi ? Koku yapma olasılığı yüksektir. Hijyenik ortamı tehdit etme riski vardır.
Gürültüsüz tasarım. Anormal bir ses var mı ? Hayır.
HAYIR Nevresim değiştirmek gerekir mi ? Evet.
24 saat gözetim altında. Sensörler sayesinde 60 saniye içinde sterilizasyonu sağlayacaktır. İshal ve diğer acil durumlarda ? Her işlem için temizlik ve değişim gereklidir.
Gizliliği sonuna kadar koruyun. Kullanıcının mahremiyetine saygılı. Gizlilik ve Mahremiyet ? Hayır
HAYIR Yatak yarası riski altında mı ? Evet.
Kullanıcı hastanın konforu için herşey düşünüldü. Engelli hastalar için konfor ?  
5 YIL Kullanım adedi ve süresi ? Yıllık tüketim 3.285 adet.


Geleneksel yetişkin bezleri ve idrar ayırıcı pedlerden farklı olarak, INE akıllı tuvalet temizleyicisinin tüm süreç boyunca elle tutulması gerekmez ve tüm süreç otomatik olarak algılanır, işlenir ve tuhaf bir koku yoktur.BOYUT: 540×450×390mm
VOLTAJ : AC 220 V
GÜÇ : 1000 W
KONTROL : Manuel / Otomatik / Uzaktan Kumanda

Ürün Puanı:
Bu Ürün Hakkında Satıcıya Soru Sorun
X

Satıcıya Sorun