Profesyonel Laboratuvar Ürünlerinin İthalatı

Şirketimiz alanında lider ve kaliteli ürünler üreten Rusya, Kore ve Çin şirketleri ile imzalamış olduğu anlaşmalar neticesinde sağlık ve medikal sektörde hizmet vermek amaçlı birçok ürünün satış temsilciliğini yaparak bu ürünleri hem ülke pazarımıza hem de diğer Avrupa ülkelerinin pazarına teminini sağlamaktadır.

Yakın geleceğe ışık tutacak yepyeni ürünlerle pazardaki kalite ve rekabeti arttırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Sektördeki Yeniliklerin Takibi

Türkiye ve Dünya’da teknolojik olarak yaşanan değişim ve ilerlemeler asla kayıtsız kalamayacağımız bir gerçektir.

Geleceğin doktor adayları için tasarlanmış akıllı simülasyon merkezlerimiz ve engellilerimizin yaşamını konforlu bir yola dönüştüren akıllı tuvalet ve akıllı yürüme robotu ürünlerimiz ve yakın gelecekte daha birçok yeniliği sektöre kazandırmak hedeflerimizden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğiz.

Araştırma Projeleri İçin Destek

Bilimsel projeler kapsamında hazırlanan birçok araştırma projesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü tıbbi ekipman, cihaz, laboratuvar malzemesi gibi ürünlerin teminini kısa sürede sağlayarak araştırmacılarımızın zamanla yarışında hep bir adım önde olmaları için çaba harcıyoruz.

Son Teknolojiyi Kullanıcılarla Buluşturmak

Kaliteli ve pazardaki rekabeti arttırabilecek düzeyde olan 2500 den fazla çeşidimiz arasında yer alan birçok ürün bugünün ve geleceğin teknolojisine uyum sağlayabilecek düzeydedir. En son çıkan ve geleceğin teknolojisinde önemli bir yere sahip olabilecek ürünlerimizi, kullanıcıları ile buluşturmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kalitede Rekabeti Ön Plana Çıkarmak

Tanıtım ve pazarlama sürecinde temsil ettiğimiz ürünlerimiz medikal ve sağlık sektöründe sürekli olarak yeni ve son teknolojiyi simgeleyen ürünler olacaktır.

Uygun Fiyat

Araştırmacılarımız, sağlık kuruluşlarımız, engelli bireylerimiz ve son kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına hitap eden bütün ürünlerimize uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabileceklerdir.