Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Değerli ziyaretçilerimiz,

Kuruluşumuz PROMED A.Ş. ticari faaliyetlerine 2021 yılında İstanbul’da başlamıştır. Başlangıçta sadece ürün temini hususunda birçok üniversite ve kuruluşla faaliyetlerini yürüten şirketimiz, bugün Rusya ve Çin’den bazı büyük medikal firmalar ile distribütörlük anlaşması imzalayarak Türkiye sağlık sektörüne yenilik ve rekabet getirip, 2.500 den fazla ürün çeşidi ile ticari pazarın içerisinde yer edinmeye gayret göstererek var gücü ile çalışmaktadır.

Amacımız, ülkemizde ve dünyada yaşayan engelli insanlar için engelsiz bir yaşam sağlamak ve hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmak. Özellikle, evde bakım tedavisi gören insanlarımız ister genç ister yaşlı olsun, onlara sunduğumuz ürün hizmetleri aracılığı ile hem kendileri hem de bakımlarını üstlenenler için hayatlarını kolay ve yaşanır hale getirmektir. Ürünlerimiz arasında bulunan akıllı tuvalet ve yürüme robotu yatağa bağlı ve engelli vatandaşlarımız için eşsiz bir çözüm olacaktır. Bunun yanı sıra Terapi, aktif ve pasif bedensel gelişim ürünlerimiz de pazara yeni sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Eğitim her zaman önemli, öğrencilerimiz için kaliteli ve becerilerini geliştirici ürünlerimizde  eğitimlerinde etkin rol oynamaktadır. Üniversitelerimiz için,

Tıp ve Diş Hekimliği fakültelerinde eğitim gören geleceğin doktor ve diş hekimi adayları kıymetli öğrencilerimiz için PROMED, Rusya’dan GEOTAR şirketi işbirliği ile geliştirilen BEMED markası ile akıllı simülasyon üniteleri temel tıp, klinik tıp, cerrahi tıp ve diş hekimliği branşlarında bilgi ve becerilerini geliştirecek düzeyde tasarlanmıştır.

Şirketimiz Türk medikal sektöründe müşterilerimize kaliteli ve inovatif ürünler sunmak için gayret göstermeye devam edecek olup, bazı medikal ürünlerinde Türkiye’de yabancı girişimciler ile ortak üretim yapılması konusunda da çalışmalarına devam edecektir.

Saygılarımla,

Numan ÖZAKPINAR
Promed Makina İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı