HAKKIMIZDA

Promed Sağlık, İstanbul’da kurulan ve özellikle gelişen teknolojiyi hızlı bir biçimde sağlık alanında çalışmalar yapan araştırmacılara sunmayı hedefleyen bir firmadır.

Alanında tecrübeli ve bilgi sahibi profesyonel danışman ekibimizle, sağlık alanında lider firmaların temsilciliklerini üstlenerek, sağlık alanında araştırma yapan kişi ve kuruluşlara, hızlı ve doğru çözüm noktasında hizmet vermektedir.

Firmamız, kendi alanında liderliğini kanıtlamış olan firmalar aracılığıyla her türlü kimyasal madde, laboratuvar sarf malzemeleri ve cihazları ithal ederek, kamunun, çeşitli özel laboratuvarların ve üniversitelerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sunmaktadır.
Misyonumuz

Dünyada hızla gelişen teknolojileri takip ederek sağlık sektöründe araştırma yapan kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu kaliteli ürün ve güvenilir hizmeti, sağlam bir işbirliği temelinde karşılamaktır.

Vizyonumuz

Sağlık alanında en son gelişen teknolojileri takip ederek, bu konuda araştırma yapan kişi ve kurumların bilgisine sunmak.
Araştırmacıların projeleri için etkin bir destek ve ekonomik tedarik kaynağı olmak.
İthalatını yaptığımız her türlü malzeme ve cihazı doğru ve güvenilir şekilde araştırmacıların kullanımına sunmak.
Araştırmacıların ihtiyaç duyduğu bazı deneysel çalışmalar için hizmet sunmak.
Alanında uzman ekibimizle her türlü destek taleplerini karşılamak.

Bu alanda sağlam, güvenilir ve başarılı bir firma olarak yanınızdayız.

ŞİRKET YÖNETİM KADROMUZ

Alanında tecrübeli ve bilgi sahibi profesyonel yönetim kadromuz, sağlık alanındaki ihtiyaç ve araştırmalarınızda hızlı çözümler sağlamak için yanınızdadır.
Dr. Numan Özakpınar

Dr. Numan Özakpınar

Yönetim Kurulu Başkanı
1967 yılında Ordu’nun Ünye ilçesinde doğan Numan Özakpınar, liseyi İstanbul Fenerbahçe Lisesinde tamamlamıştır. 1990 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olan Numan Özakpınar, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsü Sermaye Piyasası ve Borsa Anabilim Dalında, ‘Tezgahüstü Piyasalar’ isimli tezi ile yüksek lisansını tamamladı. Halen İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat bölümünde doktora tezi çalışmalarına devam etmektedir.
Ahmet Yıldırım Aslankılıç

Ahmet Yıldırım Aslankılıç

Genel Müdür
1983 Yılında Zonguldak’ta doğmuştur. Aslen Trabzon’lu olan Aslankılıç lise öğreniminin ardından askerlik hizmetini tamamlayarak bir önceki aile şirketlerinde iş hayatına atılmıştır. Türkiye’nin bir çok bölgesinde sıfırdan ve ek ünite montajları dahil yapımında yer aldığı çimento fabrikalarını müteahhitlik yaptığı süre boyunca başarı ile tamamlamış ve bütün tesislerin anahtar teslimi olarak bitirilmesinde önemli görevler üstlenmiştir. Doğudan batıya kuzeyden güneye ülkemizin bir çok tesisinde önemli hizmetlerde bulunarak, memleketimizin katma değer kazanımlarına ciddi fayda sağlayarak iş yaşamında hizmette bulunmuştur.