30136 - Ultraviyole Radyasyon Tedavisi

MODEL NO : XY-K-ZWX-II
SERTİFİKA ISO 13485
ÖZELLİK Taşınabilir
BOYUT 380mm*310mm*135mm
MALZEME ABS
KULLANIM Rehabilistasyon Merkezi / Hastane / Ev
SATIŞ SONRASI Yerinde Eğitim
CİHAZ SINIFI SINIF II
GARANTİ 1 YIL

ÜRÜN TANIMI

Ultraviyole terapi aleti (bundan sonra terapi aleti olarak anılacaktır) çoğunlukla 254nm dalga boyundaki ultraviyole radyasyon tarafından epidermal doku tarafından emilebilir, bu nedenle cilt ve diğer dokular üzerinde önemli bir biyolojik etkiye sahiptir.Ultraviyole ışını iyi kuruma, sterilizasyona sahiptir , anti-inflamatuar etki, yüzeysel dokudaki bakteri veya virüsün doğrudan öldürme etkisi vardır, kan dolaşımını hızlandırabilir, analjezi yapabilir, epitel doku rejenerasyonunu teşvik edebilir ve daha az yan etki, basit ve güvenli tedavi.

Avantajlar
1. Ürün, vücut boşluğu modu ve vücut yüzeyi modu olmak üzere iki çalışma modunu benimser. Gövde boşluğu modunda ayrıca çeşitli gereksinimlerde kullanılabilen ve kullanımı kolay düz ışık kılavuzu ve bükülmüş ışık kılavuzu bulunur.
2. Görünüm basit ve hafif, hacim küçük, uygun kullanım ve tedavi.
3. Sıcaklık çok yüksek olduğunda, yüksek sıcaklığın neden olduğu zararı önlemek için cihaz otomatik olarak kapatılacaktır.
Uygulama Alanları
 Vitiligo, sedef hastalığı, pityriasis rosea ve egzamanın deri hastalıklarının klinik ultraviyole ışınlama tedavisi için uygundur.

Kontrendikasyonlar
Vitiligo, sedef hastalığı, pityriasis rosea ve egzamanın deri hastalıklarının klinik ultraviyole ışınlama tedavisi için uygundur.

Ürün Puanı:
Bu Ürün Hakkında Satıcıya Soru Sorun
X

Satıcıya Sorun