PGD01 - Diş Hekimliği Simülatörü

Diş becerileri çocuk diş hekimliği Tedavi edici diş hekimliği, endodonticerrahi diş hekimliği Ortopedik diş hekimliği, implantoloji Ortodonti periodontoloji hijyenik diş hekimliği Diş hekimliğinde lokal anestezi diş hekimliği.

Simülatör, çok işlevli bir diş simülatörü olan DENT.LIGHT'ın tüm özelliklerini bir araya getirir

Aletler, ışık ve hasta fantomu ile eksiksiz dental çalışma alanı.

Simülatör, eğitim, otokontrol ve akreditasyon için benzersiz bir yazılıma sahiptir.

Aşağıdakiler gibi becerilerle ilgili hazır bir dizi ders:

Anestezi
* ortopedik diş hekimliği
* terapötik diş hekimliği
* Her ders, manipülasyonların nasıl gerçekleştirileceğine ilişkin geçmiş verileri, resimler, görsel talimatlar ve videolar içeren eksiksiz bir modüldür.

Anestezi modülü, öğrencinin "canlı" sohbet modunda sanal bir hastadan anamnez aldığı etkileşimli bir anketle temsil edilir.

Bu anketin sonuçlarına göre anestezi türü, ilaç vb. seçilir ve yazılım her bir parametre seçiminin doğruluğunu değerlendirir ve anamnez toplama sırasında hataları işaret eder.

Tüm eğitim süreci kameraya kaydedilir ve her kullanıcı için video dosyası kaydedilir. Kütüphanede görüntülenebilir ve bilgilendirme veya itiraz için kullanılabilir.

Yazılım , öğretmenin dersleri bağımsız olarak oluşturmasına ve düzenlemesine izin vererek simülatörü her kullanıcının bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlayan yerleşik bir ders düzenleyiciye sahiptir.

Ürün Puanı:
Bu Ürün Hakkında Satıcıya Soru Sorun
X

Satıcıya Sorun